Placeholder

Nowa Offringa

Team nummer 13
Lengte
Vorige clubs Geen

Gemengd onder 10

WG 3PM FTM FTA PF PTS
43 8 5 5 14 311

Gemengd onder 12 - 2

WG 3PM FTM FTA PF PTS
10 2 0 0 0 83

Gemengd onder 12-1

WG 3PM FTM FTA PF PTS
0 0 0 0 0 0
Date Venue OpponentTeamCompetition Result
26 okt, 16:41ABiks Shots HilvarenbeekGemengd onder 10
Mannen Afdeling U10 4e klasse B
42 - 38
02 nov, 11:58AEBBC ‘s-HertogenboschGemengd onder 10
Mannen Afdeling U10 4e klasse B
16 - 45
22 nov, 15:19HBiks Shots HilvarenbeekGemengd onder 10
Mannen Afdeling U10 4e klasse B
15 - 32
07 dec, 15:20ABC Langstraat ShootersGemengd onder 10
Mannen Afdeling U10 4e klasse B
10 - 63
13 dec, 15:48HEBBC ‘s-HertogenboschGemengd onder 10
Mannen Afdeling U10 4e klasse B
45 - 14
31 jan, 19:54ABasketball Academy LimburgGemengd onder 10
Mannen Afdeling 1e klasse A
68 - 25
07 feb, 23:23HBiks Shots HilvarenbeekGemengd onder 10
Mannen Afdeling 1e klasse A
28 - 34
21 feb, 22:24ABV SchijndelGemengd onder 10
Mannen Afdeling 1e klasse A
27 - 30
28 feb, 11:42HBlack Eagles RosmalenGemengd onder 10
Mannen Afdeling 1e klasse A
11 - 70
28 mrt, 17:54HBasketball Academy LimburgGemengd onder 10
Mannen Afdeling 1e klasse A
35 - 68
11 apr, 11:02HGlaslijn Barons BredaGemengd onder 10
Mannen Afdeling 1e klasse A
31 - 48
18 apr, 21:24ABlack Eagles RosmalenGemengd onder 10
Mannen Afdeling 1e klasse A
78 - 15
26 apr, 22:01ABiks Shots HilvarenbeekGemengd onder 10
Mannen Afdeling 1e klasse A
44 - 30
Date Venue OpponentTeamCompetition Result
03 okt, 10:15ASimple Dribble SteenbergenGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse A
4 - 57
10 okt, 10:00AGlaslijn Barons BredaGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse A
16 - 73
18 okt, 09:34HWBB Giants Bergen op ZoomGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse A
29 - 46
24 okt, 13:19ABC VossenbergGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse A
17 - 38
07 nov, 21:33HBlauw Wit RoosendaalGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse A
19 - 44
14 nov, 13:12HGlaslijn Barons BredaGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse A
37 - 12
17 nov, 15:49AWBB Giants Bergen op ZoomGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse A
43 - 37
28 nov, 21:58HBC VossenbergGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse A
59 - 24
23 dec, 12:21HSimple Dribble SteenbergenGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse A
82 - 9
17 jan, 21:01ABC Langstraat ShootersGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
17 - 64
23 jan, 21:10HWBB Giants Bergen op ZoomGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
25 - 48
13 feb, 21:15AGlaslijn Barons BredaGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
32 - 35
27 feb, 21:39HArdito ZaltbommelGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
64 - 25
13 mrt, 00:05HBC Langstraat ShootersGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
36 - 28
02 apr, 23:06AWBB Giants Bergen op ZoomGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
48 - 47
02 apr, 23:17HGlaslijn Barons BredaGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
42 - 30
Date Venue OpponentTeamCompetition Result
18 sep, 13:15AVlijmscherp SVH VlijmenGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse B
38 - 10
21 sep, 21:01AWBB Giants Bergen op ZoomGemengd onder 12 - 2
Gemengd Afdeling u12 4e klasse A
6 - 65
01 okt, 10:43ABlauw Wit RoosendaalGemengd onder 12 - 2
Gemengd Afdeling u12 4e klasse A
23 - 52
01 okt, 15:00HHigh Five TilburgGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse B
45 - 25
15 okt, 15:00HBiks Shots HilvarenbeekGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse B
50 - 14
12 nov, 22:23HBlauw Wit RoosendaalGemengd onder 12 - 2
Gemengd Afdeling u12 4e klasse A
46 - 18
19 nov, 10:15ABC Waldric WoudrichemGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse B
27 - 53
19 nov, 22:53AAgathosGemengd onder 12 - 2
Gemengd Afdeling u12 4e klasse A
34 - 33
03 dec, 15:00HVlijmscherp SVH VlijmenGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse B
34 - 46
17 dec, 15:00HBC Waldric WoudrichemGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 4e klasse B
56 - 14
17 dec, 21:55ASimple Dribble SteenbergenGemengd onder 12 - 2
Gemengd Afdeling u12 4e klasse A
18 - 68
21 jan, 16:30HSimple Dribble SteenbergenGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
61 - 11
29 jan, 13:15AWBB Giants Bergen op ZoomGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
11 - 68
03 feb, 23:41HBV SchijndelGemengd onder 12 - 2
Gemengd Afdeling u12 4e klasse A
59 - 22
11 feb, 16:30HWBB Giants Bergen op ZoomGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
59 - 11
04 mrt, 10:00AGlaslijn Barons BredaGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
25 - 58
18 mrt, 16:30HBC VossenbergGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
58 - 20
25 mrt, 09:45AEastwood TigersGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
24 - 36
26 mrt, 06:20HBC VossenbergGemengd onder 12 - 2
Gemengd Afdeling u12 4e klasse A
48 - 30
26 mrt, 06:28AHigh Five TilburgGemengd onder 12 - 2
Gemengd Afdeling u12 4e klasse A
19 - 62
01 apr, 16:30HGlaslijn Barons BredaGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
52 - 20
08 apr, 19:25ABC VossenbergGemengd onder 12 - 2
Gemengd Afdeling u12 4e klasse A
38 - 64
15 apr, 14:45ABC VossenbergGemengd onder 10
Gemengd Afdeling u10 2e klasse A
14 - 88
23 apr, 10:59HHigh Five TilburgGemengd onder 12 - 2
Gemengd Afdeling u12 4e klasse A
88 - 20
No matches played yet.